מדוע ניהול מוניטין זו טקטיקה מעולה לשיווק דיגיטלי?

Woman hand point at five star rating on green background

פנינת השיווק הדיגיטלי לעסקים ואנשי ציבור בשנים האחרונות היא ניהול מוניטין, ניהול תדמית באינטרנט בו משתמשים חברות גדולות וגם עסקים בינוניים וקטנים.
איך ניהול מוניטין באינטרנט יכול לסייע לעסקים? וכיצד מומחה לניהול מוניטין וצוות דיגיטלי דואגים לבנייה והוצאה לפועל של תכנית שיווקית דיגיטלית?


שיווק דיגיטלי באינטרנט? ניהול מוניטין!

השיווק הדיגיטלי כולל בתוכו היבטים רבים המסייעים לעסקים וגורמים נוספים להשיג את המטרות שלהם, ניהול מוניטין מאגד בתוכו כלים רבים של השיווק הדיגיטלי והתמקדות ישירה ביצירת מוניטין חיובי, רושם ראשוני חיובי, ביטחון, אמינות ודגש על המומחיות והמסרים העסקיים והציבוריים של כל גורם הפונה לקבלת שירותי ניהול מוניטין.
ניהול מוניטין מבוצע בקידום אורגני, משמעות הדבר היא שמומחה ניהול המוניטין שלכם חייב להיות בעל ניסיון רב שנים כדי להצליח לבנות ולהוביל תכנית שיווקית דיגיטלית המותאמת לכל עסק או אדם, בכל גודל, מכל ענף ותחום ובהתאם לצרכים העסקיים והציבוריים של מבקש השירות.

חשיבות ניהול מוניטין בעידן הדיגיטלי
יצירת מוניטין חיובי היא קריטית בעידן הדיגיטלי, כפי שבעבר הרושם הראשוני היה נקבע בשטח מפה לאוזן, כיום גוגל והרשתות החברתיות קובעות כיצד אתם תראו ובחיפוש אחד פשוט המבוצע ממכשירים ניידים ונייחים ובכל גיל – הלקוח או האוהד הפוטנציאלי שלכם יתקבע מחשבתית עליכם וייחשף לכל המידע עליכם.

ככל שהמידע הבולט עליכם בגוגל יהיה חיובי ומותאם יותר כך תוכלו לשפר את הרושם הראשוני והתדמית העסקית והציבורית שלכם, לשפר את הסיכוי לעלייה במכירות או באהדה כלפיכם ולהתחרות בצורה טובה מול המתחרים כאשר המוניטין שלכם חיובי ומושך.
במידה והמוניטין שלכם יופיע כזניח ושולי, הסיכוי למשוך גולשים אליכם הוא לא גבוה במיוחד ובמידה והמוניטין שלכם שלילי כתוצאה מתוצאות חיפוש שליליות בגוגל, העסק שלכם או אתם בבעיה הדורשת טיפול מקצועי בהקדם.

כיצד מומחה לניהול מוניטין הופך את התדמית שלכם לחיובית?
כאמור, ניהול מוניטין מתבצע באמצעות כלים דיגיטליים רבים ובניהם: הקמת אתר תדמית או אופטימיזציה לאתר קיים, כתבות שיווקיות חיובית על העסק או האדם לו מבוצע ניהול המוניטין, פתיחת פלטפורמות שיווקיות דיגיטליות, קידום תמונות וסרטונים וביצוע פעולות דיגיטליות נוספות שכל תפקידן הוא לסייע בקידום התכנים החיוביים החדשים ודחיקת התכנים הלא רצויים אל העמודים האחוריים.

הצעד הראשון של מומחה ניהול המוניטין וצוות הדיגיטל הוא לנטר את המידע הקיים עליכם, ניתוח ובחינת המידע הקיים יאפשרו למומחה ניהול המוניטין לגבש תכנית פעולה דיגיטלית המותאמת לכל עסק ולכל אדם, את התכנית השיווקית יוציאו לפועל מומחה לניהול מוניטין וצוות דיגיטל – ככל שהמומחה והצוות יותר מנוסים ויעילים, כך התוצאות יבואו לידי ביטוי ובהקדם האפשרי.

לניהול מוניטין ניתן לשלב גם קידום אתרים, קמפיין ממומן בגוגל וברשתות החברתיות ושילוב אמצעים שיווקיים קיימים וחדשים ליצירת מוניטין חיובי, תחרות טובה במתחרים והצלחה עסקית, ציבורית או אישית.

הפוסט הזה היה יעיל עבורך?

אם כן אנו נשמח שתשתף את החברים שלך ברשתות החברתיות. 

יש לך משהו להוסיף? אתה מוזמן להגיב לנו כאן למטה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

השאר תגובה

Hands of businessman using a mobile phone and keyboard
אסטרטגיה שיווקית
Maimon Badush

כיצד לבנות אתר אינטרנט שמותאם לגלישה בנייד

לאחר סריקה באתרי אינטרנט שלנו, אנחנו רואים שלפחות 70 אחוז מהגולשים הם מהנייד ולכן אנו משקיעים את מרב המאמצים כדי לבנות ה- אתרי אינטרנט שלנו בהתאמה רספונסיבית ומשקיעים בעיקר בנייד. איך אנחנו עושים את זה? כנסו ותראו..

קרא עוד »

קטגוריות

מאמרים ופוסטים אחרונים

לקוחות מספרים

רפי קונו
רפי קונומנכ"ל חברת יהלומי
חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון רוצה להודות לחברת ריידאון על הקידום אתרים בגוגל ועל בניית אתר מרשים ביותר אני יעשה אתזה בקצרה כי אם אני יאריך אני לא אסיים פניתי לפני כשנה למימון ואברהם בדוש שני בחורים צעירים וכריזמטים על מנת לקדם ולמנף את העסק שלי בהתחלה לא כלכך הבנתי כמה זה באמת יעיל אבל אחרי כמה חודשים הכמות פניות שקיבלנו הביא אותנו למצב שהתחלנו קרא עוד
נתי רבי
נתי רביחברת POWER
את מימון ואברהם הכרתי עוד בתחילת דרכם וסמכתי עליהם, העבודה שהם עשו בשבילי באמת השאירה אותי ללא מילים אם זה המיתוג שאני מאוד אהבתי ועזר לי ליצור שם לעסק שלי, ואם זה האתר שכולם מחמיאים לי עליו, והכי חשוב הפרסום שהם עושים לי אני מקבל הרבה עבודה ואני אפילו זוכה להעביר עבודות לחברים, הם הבטיחו לי שהאתר שלי יהיה מקום ראשון בגוגל והוא באמת מקום ראשון, אני ממליץ לכל מי שקורא את זה לעבוד עם חברת ריידאון.
דוד בן עיון
דוד בן עיוןמוברס הובלות
ממליץ בחום! אברהם ומימון אנשי עשייה שעובדים ומתמידים בעבודתם בנאמנות. מבחינה מקצועית אין לי תלונות החברה יודעים ומכירים היטב את עולם הפרסום הדיגיטלי. ולכן רואים תוצאות בשטח.
ישראל פרזם
ישראל פרזםצלזיוס מערכות חימום
לאחר מספר שנים שעשיתי מיתוג ופירסום בחברות גדולות עם שם מפוצץ החלטתי להתחיל למתג את העסק אצל אברהם מריידאון והבנתי כמה מיתוג טוב יכול להרים עסק הם דאגו שאני יהיה הכי מרוצה שיש ונתנו שירות עד הסוף אז כל עסק שרוצה לקחת את עצמו צעד קדימה תעשו צעד חכם ואני בטוח שלא תיתאכזבו
הקודם
הבא

תיק עבודות

פוסטים אחרונים

חתונות בעידן הדיגיטל
מאמר אורח
אברהם בדוש

חתונות בעידן הדיגיטלי

היום יותר מתמיד יש לזוגות גישה לכמויות אינסופיות של מידע ואינסוף אפשרויות לתכנון החתונה שלהם.  אך מן הצד השני, מעולם לא היתה לזוג שמתחתן שליטה

קרא עוד »
מאמר אורח
אברהם בדוש

קמפיין פרסומי בעידן החדש

קמפיין פרסומי בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בהקמתם של מסעי פרסום של העסקים אשר מעוניינים לפרסם את המוצרים שלהם. עולם הפרינט הוריד הילוך באופן משמעותי

קרא עוד »
Internet Marketing

RideOn Internet Marketing

רייד-און שיווק דיגיטלי הנה סוכנות לשיווק עסקים בדיגיטל, אנו יוצרים מותגים בתוך רשת האינטנרט.

השירותים שלנו

ריידאון שיווק ופרסום באינטרנט

רוצים שגם העסק שלכם ינצח ברשת?

מלאו את הפרטים למטה ואנו נחזור אליכם כדי להבין את הצרכים שלכם ולתאם לנו פגישת היכרות