בחירת אסטרטגיית השיווק הנכונה לכל עסק

Business people analyzing graphs

אסטרטגיית השיווק המנצחת 

הרצון להצליח בכל עסק כרוך בטיפול מעמיק בכל אחד מרבדי העשייה העסקיים. אחד הנושאים החשובים שיש לבצע בעסק, כדי להגביר את ההכנסות שלו הוא תחום הפרסום שמתבצע בהתאם לבחירת אסטרטגיית השיווק, שהיא הנכונה ביותר עבור העסק הספציפי.

לפני הקמפיין הפרסומי יש לוודא שהחברה ערוכה כראוי למהלך עסקי מסוג זה שעשוי ליצור מהפך בפיתוח העסקי. לכן במקרים רבים המהלך מתחיל תוך שיתוף פעולה עם ייעוץ ארגוני שממליץ על כמה שינויים כדי שהלקוחות יקבלו את המענה המיטבי מעובדי החברה. 

הפעלת אסטרטגיית השיווק בטקטיקות המתאימות 

כדי שמסע פרסום יצליח, יש לדעת מראש את היקף התקציב המיועד לכך. לאחר מכן יש  לבצע בתחילת הדרך סיעור מוחות של כל מנהלי החברה ואנשי הפרסום כדי להעלות רעיונות מעשיים לגבי מטרת קמפיין זה. לעיתים יש מהלכים שמטרתם היא להגביר את המוניטין של החברה, מקצתם מכוונים להגביר את המודעות ליכולותיו של מוצר ייחודי שהחברה מייבאת. יהיו גם אחרים שינתבו בעיקר להגדלת כמות הלקוחות, כדי שתהיה תנועה ערה באתר האינטרנט המקוון של העסק.

לאחר שהוגדרו המטרות, אפשר לבחור את אסטרטגיית השיווק שתוציא את המיטב, כמו לדוגמה הכנת דף נחיתה יצירתי והקמת מודל לשיחות אינטראקטיביות עם הלקוחות כדי לסחוף אותם לחנות האינטרנטית, או קביעת מהו פלח השוק שהוא הנכון ביותר לפריט זה או אחר ולהעלות עבורו קמפיין פרסומי באינסטגרם בלבד אם מדובר בעיקר בבני נוער.

כל אחת מהטקטיקות הללו מבוססות על חקר שוק רוחבי שמתבצע כדי להכיר תחום עסקי זה לעומק, ולבחון במקביל גם את הפעילות של המתחרים.

מיתוג העסק 

נדבך חשוב בהעלאת מודעות הציבור לעסק זה, היא יצירת מיתוג עסקי. אם נושא זה אינו קיים בעסק, יש לטפל בכך לפני שהקמפיין הפרסומי עולה לאוויר. מייצרים לוגו ייחודי, קובעים שפת מיתוג ומטמיעים זאת בכל הנכסים הדיגיטליים של החברה, כמו באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק העסקי.

קידום אורגני של אתר האינטרנט 

הימצאותו של אתר האינטרנט בראש הטבלה או באחד מהמקומות הראשונים בדירוג האתרים בתחום העשייה הספציפי, מבטיח כניסה של גולשים רבים לאתר האינטרנט. לאחר הכרת האתר על כל הקטגוריות שקיימות בו, קיימת סבירות גבוהה שגולשים רבים ייכנסו אליו גם בעתיד ויבצעו בו פעולות שונות.

כדי להגיע לאחד המקומות הראשונות מבצעים קידום אורגני הכולל אופטימיזציה של אמצעים שונים כמו הטמעת תוכן איכותי ומקורי כדי שהאלגוריתם של גוגל יזהה אותו כאתר מעולה, שאין בו חומר מועתק ולכן יקדם אותו בסולם הדירוג.

ההצלחה של הקידום האורגני לא מתרחשת ביום אחד, יש צורך בהתמדה רבה במיוחד אם קיימים מתחרים רבים.. לכן יש מצבים שבהם האתר מטפס לאט לאט אך בעקביות במעלה המדרג של מנוע החיפוש. בתחום זה אין מעשי פלאים, אך אם מפעילים את אסטרטגיית השיווק הנכונה אין ספק שיהיה זה מהלך משתלם ותוך ימים, שבועות או חודשים המהפך אכן יקרה. 

הפוסט הזה היה יעיל עבורך?

אם כן אנו נשמח שתשתף את החברים שלך ברשתות החברתיות. 

יש לך משהו להוסיף? אתה מוזמן להגיב לנו כאן למטה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

השאר תגובה

crm
מאמר אורח
אברהם בדוש

מערכת crm לעסקים

מערכות CRM משמשות עסקים לניהול לקוחותיהם. מערכת ה-CRM מורכבת ממגוון תוכנות שונות, לרבות אוטומציה שיווקית, אוטומציה של מכירות ושירות לקוחות. מערכת ה-CRM העסקית היא פלטפורמה

קרא עוד »

קטגוריות

מאמרים ופוסטים אחרונים

לקוחות מספרים

רפי קונו
רפי קונומנכ"ל חברת יהלומי
חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון רוצה להודות לחברת ריידאון על הקידום אתרים בגוגל ועל בניית אתר מרשים ביותר אני יעשה אתזה בקצרה כי אם אני יאריך אני לא אסיים פניתי לפני כשנה למימון ואברהם בדוש שני בחורים צעירים וכריזמטים על מנת לקדם ולמנף את העסק שלי בהתחלה לא כלכך הבנתי כמה זה באמת יעיל אבל אחרי כמה חודשים הכמות פניות שקיבלנו הביא אותנו למצב שהתחלנו קרא עוד
נתי רבי
נתי רביחברת POWER
את מימון ואברהם הכרתי עוד בתחילת דרכם וסמכתי עליהם, העבודה שהם עשו בשבילי באמת השאירה אותי ללא מילים אם זה המיתוג שאני מאוד אהבתי ועזר לי ליצור שם לעסק שלי, ואם זה האתר שכולם מחמיאים לי עליו, והכי חשוב הפרסום שהם עושים לי אני מקבל הרבה עבודה ואני אפילו זוכה להעביר עבודות לחברים, הם הבטיחו לי שהאתר שלי יהיה מקום ראשון בגוגל והוא באמת מקום ראשון, אני ממליץ לכל מי שקורא את זה לעבוד עם חברת ריידאון.
דוד בן עיון
דוד בן עיוןמוברס הובלות
ממליץ בחום! אברהם ומימון אנשי עשייה שעובדים ומתמידים בעבודתם בנאמנות. מבחינה מקצועית אין לי תלונות החברה יודעים ומכירים היטב את עולם הפרסום הדיגיטלי. ולכן רואים תוצאות בשטח.
ישראל פרזם
ישראל פרזםצלזיוס מערכות חימום
לאחר מספר שנים שעשיתי מיתוג ופירסום בחברות גדולות עם שם מפוצץ החלטתי להתחיל למתג את העסק אצל אברהם מריידאון והבנתי כמה מיתוג טוב יכול להרים עסק הם דאגו שאני יהיה הכי מרוצה שיש ונתנו שירות עד הסוף אז כל עסק שרוצה לקחת את עצמו צעד קדימה תעשו צעד חכם ואני בטוח שלא תיתאכזבו
הקודם
הבא

תיק עבודות

פוסטים אחרונים

חתונות בעידן הדיגיטל
מאמר אורח
אברהם בדוש

חתונות בעידן הדיגיטלי

היום יותר מתמיד יש לזוגות גישה לכמויות אינסופיות של מידע ואינסוף אפשרויות לתכנון החתונה שלהם.  אך מן הצד השני, מעולם לא היתה לזוג שמתחתן שליטה

קרא עוד »
מאמר אורח
אברהם בדוש

קמפיין פרסומי בעידן החדש

קמפיין פרסומי בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בהקמתם של מסעי פרסום של העסקים אשר מעוניינים לפרסם את המוצרים שלהם. עולם הפרינט הוריד הילוך באופן משמעותי

קרא עוד »
Internet Marketing

RideOn Internet Marketing

רייד-און שיווק דיגיטלי הנה סוכנות לשיווק עסקים בדיגיטל, אנו יוצרים מותגים בתוך רשת האינטנרט.

השירותים שלנו

ריידאון שיווק ופרסום באינטרנט

רוצים שגם העסק שלכם ינצח ברשת?

מלאו את הפרטים למטה ואנו נחזור אליכם כדי להבין את הצרכים שלכם ולתאם לנו פגישת היכרות